“ГРУЗИН БЕЗ ГОСТЯ – НЕ ГРУЗИН!”

Так вважають в гостинному духані “Хінкалі”. Тутешні звичаї вразять вас щедрістю, розмахом і добродушністю, а про нашу темпераментної і багатогранної кухні “з акцентом” в народі вже складають легенди.

Колоритний інтер’єр нашого закладу не залишить вас байдужим. До ваших послуг – три основних і два VIP-зали, кожен з яких по-своєму цікавий і оригінальний. У залі “Східний” за відкритою барною стійкою розташована шоу-кухня і барна зона, де можна на власні очі спостерігати секрети приготування кавказьких страв і дегустувати смачні грузинські вина.

У залі “Виноградник” панує комфорт і романтичний настрій. Приміщення декороване справжнім гірським каменем, стеля заплетена виноградною лозою, а стіни радують око східними килимами і національними сувенірами. “Винний льох” – затишний зал, який отримав своє ім’я через величезної кількості старовинних винних пляшок, які служать тут основним елементом декору.

А два VIP-зали – “Султанка” і “Княжа альтанка” – стануть чудовим місцем для проведення переговорів, зустрічі з друзями або сімейної вечері.

“ЗАХАДЫ ДАРАГОЙ, ГОСТЕМ БУДЕШЬ!”

У теплу пору року назустріч гостям розкриває обійми затишна літня тераса. Вона дозволяє неспішно спостерігати за бурхливим життям столиці, насолоджуючись кращими гастрономічними пропозиціями сонячної Грузії прямо в центрі Києва, і дарує неповторне відчуття спокою й умиротворення.

Чим ще славиться духан “Хінкалі”, крім традиційного кавказької гостинності і душевної компанії? Правильно – смачними хінкалі! Гарячі, ароматні, з тонкого, майже прозорого тіста – вони так і просяться в рот!

Але це ще далеко не все, чим ми збираємося вас здивувати. Меню закладу – це справжній ріг достатку, з якого казковим чином з’являються грузинські сири, кавказькі спеціалітети, смачні хачапурі, чахохбілі, шашлик, люля-кебаб …

І безліч інших чудових страв, які звучать мелодією для слуху і розбурхують апетит!

Наші послуги:

  • Банкети.
  • Бізнес-ланчі.
  • Шоу-кухня.
  • Барна зона.
ТЕМПЕРАМЕНТНА    КУХНЯ “З АКЦЕНТОМ”

ТУТЕШНІ ЗВИЧАЇ ВРАЗЯТЬ  ВАС ЩЕДРІСТЮ, РОЗМАХОМ ТА ДОБРОДУШНІСТЮ. ПРО НАС СКЛАДАЮТЬ ЛЕГЕНДИ. 

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ІНТЕР’ЄР    ДЛЯ ДУШЕВНОЇ КОМПАНІЇ

ДО ВАШИХ УСЛУГ – ТРИ ОСНОВНИХ І ДВА VIP-ЗАЛИ, КОЖЕН З ЯКИХ ЦІКАВИЙ ТА ОРИГІНАЛЬНИЙ.

Бізнес-ланч:

З 12:00 до 17:00

108, 128 и 148 грн. 

Не відкладай до вечері того, що можеш з’їсти за обідом.
О. С. Пушкін

«Грузинський стіл схожий на грузинську пісню: ми співаємо на різні голоси, але об’єднуємося у хорі…»

Людина не може добре мислити, добре любити, добре спати, якщо до цього добре не повечеряв